14 Ekim 2014 Salı

3.Cumhuriyet Kupası başlıyor

6 Ekim 2014
Edirne Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Cumhuriyet Kupası 8-9-10 Ekim 2014 tarihlerinde, Mimar Sinan Spor Salonu’nda düzenlenecek.
Kültür ve sanat alanında olduğu kadar spor alanında da desteklerini devam ettiren Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi olarak geleneksel hale getirdikleri 3.Cumhuriyet Kupası’nda önemli takımların yer aldığını bildirdi. Belediye Başkanı Gürkan, “3.Cumhuriyet Kupası, Edirne Belediyesi Edirnespor Kadın Basketbol Takımı’mızın da katılımı ile 8-9-10 Ekim 2014 tarihlerinde Mimar Sinan Spor Salonu’nda düzenlenecek.  Bu yıl ki kupamıza, geçtiğimiz sezon Türkiye Kadınlar Basketbol 2.Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayarak Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi’ne yükselerek bu yıl ligde ve Eurocup’ta başarı hedefleyen Edirne Belediyesi Edirnespor Kadın Basketbol Takımı’mızın yanı sıra, geçtiğimiz sezonun hem lig hem de EuroLeague şampiyonu Galatasaray Odeabank ve geçtiğimiz yıl ilk kez katıldığı birinci ligde Play-Off oynama başarısı gösteren Orduspor ve yine basketbolda başarılı iddialı takımlardan biri olan Beşiktaş katılacak.
8 Ekim 2014 Çarşamba günü saat 17.30’de başlayacak olan 3.Cumhuriyet Kupası’na, tüm basketbol severleri bekliyoruz. Ayrıca, 3.Cumhuriyet Kupası’na, Edirne Belediyesi Edirnespor Kombine Kartı sahibi olan basketbol severler ücretsiz olarak katılabilecek.” diye konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder